Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

(ALDAKER MODA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ)

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan 27.11.2014 tarih ve 29188 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği" hükümleri gereğince internet üzerinden gerçekleştirilen MESAFELİ SATIŞLAR için hazırlanan ÖN BİLGİLENDİRME FORMU ile MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ aşağıda yer almaktadır.

 

 

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 

SATICININ

Ünvanı

ALDAKER MODA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ

Adresi

 ESENTEPE MAH.BÜYÜKDERE CAD. TEKFEN TOWER NO: 209 İÇ KAPI NO: 8 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Telefon

0264 271 60 00    Dahili:337

WEB

E-Posta

www.kaudupul.com

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNLER ve

SATIŞ FİYATLARI

 

TEKSTİL

 

İÇ GİYİM, PİJAMA, GECELİK, SABAHLIK, İKİLİ TAKIM, HAVLU SETİ VE  GELİN ÜRÜNLERİ

 

 

 

ÖDEME,

TESLİM

ve İFAYA İLİŞKİN

BİLGİLER

Satın alınan ürün bedelleri havale yoluyla, kredi kartıyla veya kapıda nakit ödeme seçeneklerinden biri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Teslimat, anlaşmalı kargo şirketlerinden biri aracılığı ile alıcının sipariş formunda belirttiği adrese elden teslim edilecek ve siparişin faturası alıcının sipariş formunda belirttiği adresine kesilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun satıcıya geri iade edilmesinden dolayı giderler alıcıya aittir.

CAYMA HAKKINA İLİŞKİN BİLGİLER

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren on dört gün içinde malı reddederek cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin SATICI'ya yazılı olarak veya sürekli veri taşıcısıyla ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürüne ilişkin olarak ALICI'ya sunulan tüm bilgiler ve vaatler ürün bilgilerine ilişkin değişikliklerin yapılması ve yayınlanmasına kadar geçerli olup, bugünden sonra SATICI tarafından işbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur. İşbu Sözleşme ayrıca bahse konu ürünlerin üretimlerinin durdurulması, üretici firmanın faaliyetlerini sonlandırması veya SATICI'nın faaliyetlerini durduracağını ilan edene kadar geçerlidir.

SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürünün ALICI'ya teslim edilmesini takiben Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümlerindeki süreler başlayacak ve sona erecektir.

ŞİKAYET

ve             

İTİRAZLAR

ALICI talep ve şikayetlerini yukarıda bilgileri yer alan SATICI'nın iletişim bilgilerine iletebilir. Şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını ayrıca Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI'nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilir.

 

İşbu Ön Bilgilendirme Formu elektronik ortamda ALICI tarafından okunarak kabul edildikten sonra MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ kurulması aşamasına geçilecektir.

 

                                          MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

İşbu sözleşme, ALICI (Tüketici)'nin, mobil cihazındaki uygulama ile ya da internet sitesinden yaptığı işlemleri işlem yaptığı halleri de kapsamak üzere SATICI'ya ait www.kaudupul.com  adlı internet sitesine sipariş vererek satın almak istediği aşağıda belirtilen ürün/ürünlerin ALICI'ya satışı-teslimi ve diğer hususlara ilişkin olarak tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler. ALICI bu sözleşmeyi İNTERNET SİTESİ'nde onayladıktan sonra, sipariş verdiği Ürün / Ürünlerin bedeli ve masrafları seçtiği ödeme yöntemi ile tahsil olunur.

 

İnternet sitemize üye olan ve alışveriş yapan her müşterimiz, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Madde1: SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

 

İşbu sözleşmede ALDAKER MODA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ  ile Müşteri olarak www.kaudupul.com  alışveriş sitesinden sipariş veren herkesin adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


1.1. Satıcı'ya İlişkin Bilgiler:

Ünvanı : ALDAKER MODA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ

Adresi : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Tower No: 209 İç kapı No: 8 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Tel. :

Web Sitesi:www.kaudupul.com

E-posta : 

Ürün İade Adresi : Soğucak OSB Mahallesi No:84 Söğütlü / SAKARYA

Mersis Numarası :0997 – 0071 – 8780 - 0017

1.2. Tüketici/Alıcı’ya İlişkin Bilgiler (*):

www.kaudupul.com  sitesinden alışveriş yapan kişi. Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.

 

(*) Alıcının ticari ya da mesleki amaçlarla hareket eden gerçek veya tüzel kişi olması ve/veya Sözleşme konusu ürüne ait faturanın ticari ya da mesleki amaçlarla hareket eden alıcı adına kesilmesi durumunda; alıcı, işbu Sözleşme ve kanunda düzenlenen tüketicilere özel hak ve imkanlar tanımaya yönelik hükümlerden ve tüketici haklarından faydalanamaz

 

MADDE 2: KONU

 

İşbu Sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.sheimalingerie.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6052 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

 

MADDE 3: SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME ve İADEYE İLİŞKİN HÜKÜMLER

 

3.1 Malın / Ürün Özellikleri : Bahsi konu ürünler, çeşitli dantel, saten, aksesuarlar, pamuk kumaşlar vb. materyallerden üretilmiş tekstil ürünleridir.

 

3.2. Ödeme Şekli

 

ALICI, kredi kartı veya banka kartı aracılığı ile peşin veya taksitli şekilde ödeme yapacak olup; ürünler, SATICI’ya siparişin iletildiği günden itibaren en geç 30 (otuz) gün içerisinde yurtiçi kargo-mng kargo-aras kargo-ptt Kargo firmalarından biri ile teslimat adresine teslim edilecektir.

 

3.2.4 Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

3.3. İade Prosedürü

3.3.1. Kredi Kartına İade Prosedürü: ALICI'nın cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Tüketici Sorunları Hakem Heyeti kararları ile tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

Banka müşterinin ürünü aldığı taksit sayısına göre geri ödemeyi müşteriye taksitle yapacaktır. ALDAKER MODA TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların müşterinin kredi kartına iadesi durumunda, talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmıyorsa her ay karta -1- iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

ALICI, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.

 

3.3.2. Kapıda Ödeme ile Havale Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü: Kapıdan ödeme ile havale ödeme seçeneklerinde iade tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale şeklinde yapılacaktır.

 

3.4. Teslimat Şekli ve Adresi

Teslimat, anlaşmalı kargo şirketlerinden biri aracılığı ile ALICI'nın sipariş formunda belirttiği adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI'nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı giderler ALICI'ya aittir. Kargo bedeli ürün bedeline dahil değildir. Kargo bedeli sipariş tutarına eklenmekte ve tüketici tarafından ödenmektedir. Kargo bedeline ilişkin olarak yapılan kampanyalar şirketimiz inisiyatifindedir ve bu durumlarda yukarıda belirtilen fiyatlar geçerli değildir.

 

MADDE 4. GENEL HÜKÜMLER

 

4.1. ALICI, www.kaudupul.com  internet sitesinde sözleşme konusu ürün olan ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Alıcı ayrıca işbu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ön bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, adres, siparişi verilen ürüne/lere ait temel özellikler, ürünün/lerin vergiler dahil Türk Lirası fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.

4.2. Sözleşme konusu ürün, yasal on dört günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

4.3. Teslim anında ALICI’nın ya da TÜKETİCİ’nin belirlediği üçüncü kişinin adresinde bulunmaması durumunda veya teslim edilecek kişi / kuruluşun teslimatı kabul etmemesi durumunda dahi SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya iade edilmesinden dolayı oluşan giderlere ALICI katlanacaktır.

4.4. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

4.5. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6. Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün üç gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur.

4.7 TARAFLAR, aşağıdaki şartların SATICI tarafından sağlanması hâlinde ALICI’ya eşit kalite ve fiyatta başka bir mal tedarik edilebileceği hususunda mutabıklardır:

 1. Haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması.
 2. ALICI’nın açık ve anlaşılabilir bir şekilde bilgilendirerek onaylarını alması.

4.8 SATICI, sipariş konusu ürünün tedarikinin imkânsızlaşması halinde, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde ALICI’ya yazılı veya kalıcı veri sağlayıcısı ile bildirir ve 14 (on dört) günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.

4.9 İşbu Sözleşmenin ayrılmaz parçası olan Ön Bilgilendirme Formu’nun onaylanarak Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin akdedilmesinden sonra, herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez ise veya banka ödemesi iptal edilirse, ALICI’nın ürün bedelini ödeyerek SATICI’yı bilgilendirmesine dek; SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden imtina eder.

4.10 SATICI mücbir sebepler, teslimi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesintiye uğraması ve başkaca olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü/leri süresi içinde teslim edemez ise, bu durumu ALICI'ya bildirecektir. Bu takdirde ALICI  siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün/lerin varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin mücbir sebebin/engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği toplam tutar 14 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün/ler tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 3 iş günü içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının alacağı sürenin SATICI’nın sorumluluğunda olmadığını bilmekte ve kabul etmektedir.

 

MADDE 5. CAYMA HAKKI

 

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren on dört gün içinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek cayma hakkına sahiptir. SATICI veya Sağlayıcının Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin on ikinci maddesinde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde cayma hakkı süresi 14 gündür. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde yazılı olarak veya bir kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmesi yeterlidir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI’ya bu hakkın kullanıldığının;

 1. SATICI’nın Soğucak OSB Mahallesi No:84 Söğütlü / SAKARYA adresine yazılı olarak veya

 

 1. Bir kalıcı veri saklayıcısı ile www.kaudupul.com e-posta adresine gönderilecek bir e-posta veya www.kaudupul.com  linki üzerinden ulaşılabilecek İletişim formu aracılığı ile) bildirebilecektir.

Tüketicinin cayma bildiriminin SATICI'ya yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısıyla ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Malın SATICI’nın yukarıda belirtilen anlaşmalı olduğu kargo şirketleri aracılığıyla geri gönderilmesi halinde, ALICI iadeye ilişkin masraflardan sorumlu tutulmayacaktır.

385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcıya gönderilen ve iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte 10 gün içinde geri gönderilmesi gerekmektedir. Ancak KKTC ve yurtdışı gönderilerinde alıcı siparişlerinde gümrükte almış olduğu ürünlerin vergilerini ödemekle yükümlüdür. Gümrükten her ne şekilde olursa olsun teslim alınmayan ürünler için müşterilerin cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

Aksi kararlaştırılmadıkça tüketici, aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz.

 

 1. a)  Tüketicinin özel istekleri veya onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallar;
 2. b) Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar;
 3. c) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan iç çamaşırı, mayo ya da kozmetik ürünleri gibi mallar;
 4. d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallar;
 5. e)   Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri;
 6. f)   Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler;
 7. g) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar;
 8. h)  Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesi hizmeti;

ı) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallar;

 1. i)  Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar ve tüketici onayı ile cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler ve
 2. j)    İlgili mevzuat uyarınca mesafeli satış kapsamı dışında kabul edilen diğer mal ve hizmetler.

MADDE 6. TEMERRÜT HÜKÜMLERİ

 

Tarafların işbu sözleşmeden kaynaklanan edimlerini yerine getirmemesi durumunda Türk Borçlar Kanunu'nun 106-108. maddesinde yer alan Borçlunun Temerrüdü hükümleri uygulanacaktır. Temerrüt durumlarında, herhangi bir tarafın edimlerini süresi içinde haklı bir sebebi olmaksızın yerine getirmemesi durumunda diğer taraf söz konusu edimin yerine getirilmesi için edimini yerine getirmeyen tarafa yedi günlük süre verecektir. Bu süre zarfında da yerine getirilmemesi durumunda edimini yerine getirmeyen taraf mütemerrit olarak kabul edilecek ve alacaklı edimin ifasını talep etmek suretiyle malın teslimini ve/veya sözleşmenin feshini ve bedelin iadesini talep etme hakkına sahip olacaktır.

 

SATICI'nın işbu yükümlülüğünü yerine getirmesini engelleyebilecek mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefetleri, ulaşımın kesilmesi, yangın, deprem, sel baskını gibi olağanüstü olaylar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içerisinde teslim edemez ise, bu tip durumlarda ALICI, SATICI'nın hiçbir sorumluluğu olmadığını, siparişin iptal edilmesini veya teslimat süresinin engelleyici durumunun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar on dört gün içerisinde kendisine ödenir. (Kredi kartı ile yapılan taksitli alışverişlerde ise kredi kartına iade için yukarıdaki prosedür ALICI tarafından kabul edilir.)

 

 

MADDE 7. YETKİLİ MAHKEME

 

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

 

2020 yılı için tüketici hakem heyetlerine yapılacak başvurularda değeri:

 

 • 6.920 (altıbindokuzyüzyirmi) Türk Lirasının altında bulunan uyuşmazlıklarda İlçe Tüketici Hakem Heyetleri,
 • Büyükşehir statüsünde olan illerde 6.920 (altıbindokuzyüzyirmi) Türk Lirası ile 10.390 (onbinüçyüzdoksan) Türk Lirası arasındaki uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri,
 • Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerinde 10.390 (onbinüçyüzdoksan) Türk Lirasının altında bulunan uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri,
 • Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerde 6.920 (altıbindokuzyüzyirmi) Türk Lirası ile 10.390 (onbinüçyüzdoksan) Türk Lirası arasındaki uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri görevlidir.

 

ALICI, işbu Sözleşme'de ve ayrılmaz parçasını oluşturan sipariş-sözleşme ön bilgilendirmelerinde (İNTERNET SİTESİ'nde) yazılı tüm koşulları ve açıklamaları okuduğunu, satışa konu Ürün/Ürün'lerin temel özellik-nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, SATICI ve satışa konu Ürün ile ilgili diğer tüm ön bilgiler-bilgilendirmeler ve cayma hakkı ile kişisel bilgiler-elektronik iletişim ve ödül puanları koşulları dahil bu Sözleşmede yazılı bütün hususlarda önceden bilgi sahibi olduğunu, tamamını İNTERNET SİTESİ'nde elektronik ortamda gördüğünü ve yine tüm bunlara elektronik ortamda teyit-onay-kabul-iznini vererek Ürün'ü sipariş ile işbu Sözleşme hükümlerini kabul ettiğini kabul ve beyan eder.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.