Sıralama seçin

Pijama Takımı

Eski zamanlardan beri insanların gün içerisinde giydiği kıyafetlerle yatarken giydiği kıyafetler farklıdır. Gün içerisinde günlük koşuşturmalarla vakit geçirirken sıkı pantolonlara, kumaşı çok iyi hava almayan şık gömleklere, şık görünümlü eteklere belki tahammül edilebilir ancak saatler geçip yorganı kaldırıp altına gireceğimiz zaman herkesin tercihi bellidir.

Rahat bir pijama sadece uyku saatlerinizin değil dinlenmiş kalkacağınız için günlük yaşantınızın da kalitesini etkileyecektir. Ancak Kaudupul olarak uyku saatlerinizin sadece rahatlığını değil şıklığını da göz önünde bulundurarak eşsiz bir pijama koleksiyonu hazırladık!

Kadın Pijama Takımı Çeşitleri

Pamuklu Pijama Takımı

Sıcak ve soğuk havalarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz pamuklu kumaşlar, pijama takımları yapımında en çok kullanılan kumaş çeşitlerinden biridir. Kışın sıcak tutan, yazın ise serin tutan ve teri emen %100 pamuklu kumaşlar kadın pijama takımı denince aranan kumaşlardandır.

Kadın pamuklu pijama takımı yediden yetmişe pek çok kişiyi ortak noktada buluşturan ve rahat ettiren giyim ürünlerinden biridir. Size hitap eden renk ve modele gardrobunuzda yer ayırmayı unutmayın ve bebekler gibi uyumanın tadını çıkartın.

Saten Pijama Takımı

Saten kumaş, geceliklerde ve fantezi giyimde en sık tercih edilen kumaş çeşitlerinden biridir. Ellerinizin arasından su gibi kayan, en sıradan ürünü bile bambaşka gösteren saten kumaşlar pijama takımlarında da sıklıkla tercih ediliyor.

Bayan pijama takımı modelleri arasında geniş yer tutan kadın saten pijama takımı, uyurken rahat olduğu kadar şık hissetmek isteyenlerin birinci tercihi oluyor. Özellikle gelin çeyiz takımlarının sevilen bir parçası olan saten pijama takımları size kendinizi uyurken dahi harika hissettirecek. Yataktan adımınızı attığınız an podyumda gibi hissetmeye hazır olun!

Düğmeli Pijama Takımı

Birkaç sene öncesine kadar en çok lohusalar ve emziren anneler tarafından tercih edilen düğmeli pijama takımları rahatlığı ve kullanışlılığıyla artık sadece taze annelerin değil herkesin tercihi olmayı başardı.

Önden düğmeli pijama takımı aynı zamanda yaka şeklinden dolayı gömlek yaka pijama takımı adıyla da karşımıza çıkmaktadır. Hem saten hem pamuklu kumaşlarla hayat bulan düğmeli pijama takımları en sıradan pijamalara bile daha şık bir görüntü katmayı başarıyor.

Bayan uzun kollu pijama takımı modelleri arasında geniş yer tutan düğmeli pijama modelleri her ne kadar kışlık bir model gibi algılansa da kadın düğmeli pijama takımı bazı değişikliklerle yaz mevsiminde de sevenleri için kullanılabilir hale gelmiştir.

Yazlık Pijama Takımı

Pijama takımları uzun kollu pijama takımı gibi algılanıp sadece kışlıkmış gibi düşünülse de aslında yaz için de son derece kullanışlı ve şık pijama modelleri bulmak mümkündür. Kadın yazlık pijama takımı modelleri arasında da hatırı sayılır bir çeşitlilik vardır.

Yazlık pijama takımı dendiği zaman akla ilk gelen modeller kadın şort pijama takımı modelleridir. Şortlu pijama takımları yazlık modeller içerisindeki en popüler modellerden biri olabilir. Yaz aylarında hele ki uyurken uzun bir şeylere tahammül edemeyenler için biçilmiş kaftandır. Kısa kollu üst modelleri ile düğmeli pijama olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Yazlık pijama takımları içerisinde sadece şortlu modeller değil askılı pijama takımı modelleri de ön plana çıkmaktadır. İster şortlu ister uzun pijama altlı modelleri bulunan askılı pijama takımı modelleri yaz mevsimi içerisinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Fantezi Pijama Takımı

Çeyiz dendiği zaman elbette aklımıza daha özel parçalar gelir. Fantezi pijama takımları da çeyizler için tercih edilen parçalar arasındadır. Dantel pijama takımı sevilen bir çeyizlik parçadır. Rahat olduğu kadar şık, aynı zamanda dişiliği ön plana çıkaran bir seçimdir.

Söz konusu çeyiz ya da bohça hazırlamaksa saten pijama takımlarından bahsetmeden olmaz. siyah saten pijama takımı pek çok kişinin tercihi olurken beyaz saten pijama takımı da gelin rengi olması ve masum görüntüsü sebebiyle sevilen seçimler olmaktadır. Kırmızı saten pijama takımı ise rengi sebebiyle en ön plana çıkan çeyizlik parça olabilir. Kırmızı ve satenin birlikteliği eşsiz bir uyumu ortaya çıkarmaktadır.

Renk Renk Çeşit Çeşit Pijama Modelleri

Pijama deyince sizin aklınıza hangi renk geliyor? Pijamalarda model çeşitliliği artar da renk çeşitliliği artmaz mı? Artık istediğiniz her renkte bir pijama takımı bulmak hiç de zor değil. Siz uykuya hangi renk pijama takımıyla dalmak istersiniz?

Kırmızı sevenler için kırmızı pijama takımı, masumiyetin rengini sevenler için beyaz pijama takımı, dingin renkleri sevenler için mavi pijama takımı ve içindeki kız çocuğunu hala yaşatanlar için pembe pijama takımı... Sizin tek yapmanız gereken hangi rengi istediğinize karar vermek!

Kadın uzun kollu pijama takımı kış mevsiminde yorganın altında sizi sıcacık tutacak, efil efil şortlu gecelik takım modelleri ise sıcak yaz gecelerinde sizi serin tutacak. Sizin pijamanız hangi mevsim için olsun? Her mevsim için zevkinize uygun bir pijama bulacağınıza eminiz.

Günün belki de en önemli anlarında üzerimizde bulunan bu özel kıyafetler artık pek çok modelde ve renkte üretilerek pek çok kişinin beğenisine sunuluyor. İkili pijama takımı modelleri her geçen gün daha fazla çeşitle üretiliyor.

Bayan pijama takımları, online satış ile çok daha fazla kişiye ulaşıyor. Artık bir pijama takımı için mağazaları gezmeye ve bedenimizi aramaya son vererek sizler için her zevke kitap edecek modelleri Kaudupul.com olarak sitemizde topladık.

Bu kadar model içerisinde pek çok kişinin aklında pijama takımı fiyatları konusunda soru işareti oluşuyor. Fiyatların kaliteye göre değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Kaliteyi ucuza satın almanın mümkün olmaması pijama takımları söz konusu olduğunda da geçerli.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.