Sıralama seçin

Dantelli Sütyen Takımları

Bir kadının en büyük destekçisi iyi bir sütyendir. Ne olursa olsun sizi desteklemeye devam eden sütyenler ile hem hayal ettiğiniz dekolte görüntüsüne kavuşabilir hem de kıyafetlerinizin duruşuna şıklık katabilirsiniz. Tabi bunun için doğru sütyeni bulmak şart. Satın alacağınız sütyeni doğru bedende almak kadar hangi amaçla, hangi kıyafetlerle kullanacağınız da önemlidir.

Değişik sütyen modelleri içerisinde kumaş, model, form ya da renk değişkenleri içerisinde binlerce seçenek bulmak mümkün. Kendinize uygun bir tanesini bulmak hiç de zor değil. Kaliteli seçimler yaparak hem özel günlerimizde hem de günlük yaşantımızda zerafeti ve rahatlığı aynı yerde buluşturabiliriz. Bunun için ilk şart doğru sütyen bedenini belirlemektir.

Fantazi Sütyen Takımları

Daha dişi, daha cazibeli mi görünmek istiyorsunuz? O halde zevkinize uygun bir fantazi sütyen takımı sizin için de çare olacak. Fantazi sütyen takımı dendiği zaman aklınıza abartılı, rahatsız modeller gelmesine gerek yok. İçinde seksi hissettiğiniz kadar rahat da hissedebileceğiniz fantazi sütyen takımları da mümkün.

Fantazi sütyen takımlarında bazı renkleri daha sık görürüz. Bunun sebebi bu renklerin pek çok kişi için dişiliği ve seksapaliteyi temsil etmesidir. Siyah, bordo ya da kırmızı sütyen, fantazi sütyen takımları içerisinde en sık gördüklerimizden olabilir. Siyah dantelli sütyen takımları, fantazi takımlar içerisinde en sık gördüğümüz modellerden biridir. Hem siyah hem de dantel pek çok kadının ortak zevkleridir. Ancak son zamanlarda ten rengi fantazi takımlarda da artış görmekteyiz. Kendi ten renginizi ortaya çıkarmak için siz de bu yeni moda ten rengi iç çamaşırlarından yararlanabilirsiniz.

Fantazi takımlar söz konusu olduğunda sadece renklerden bahsetmek olmaz. Kumaş çeşitleri de bir sütyen takımının cazibesini artıran unsurlardan biri olmaktadır. Fantazi sütyen takımlarında penye sütyen görmemiz son derece zordur mesela. Ancak transparan sütyen ya da dantelli sütyen fantazi sütyen takımlarının demirbaşlarındandır. Transparan kumaşın hem gizleyen hem de açık eden seksi yapısı, dantelin ise zerafeti ve masum dişiliği, bu kumaşları fantazi takımların aranan kumaşlarında yapıyor.

Özel Günler İçin Özel Sütyenler

Özel günlerimizde makyajımız, kombinimiz çok önemli, tamam ama peki iç çamaşırlarımız? Aslında güzellik ve özgüven içimizden başlar. O halde özel günlerinizde özgüveninizi daha da yükseltmeye, içten güzel olmaya ne dersiniz?

Bir kadının en özel günlerinden biri şüphesiz düğün günüdür. Gelinlik giymek, gelin olmak zaten çok güzel ancak iç çamaşıra özen gösterilince daha da güzel. Gelinlikler için özel satılan beyaz fantazi takımlar bir gelinin olmazsa olmazı. Gelinlik sütyeni seçerken uzun süre çıkarılmayacağı için kaliteli, nefes alan kumaştan yapılmış olmasına dikkat edilmeli.

Özel bir davet ya da buluşmada da güzelliğimizi içimize taşımak, daha iyi hissetmek mümkün. Doğru sütyeni bulabilmek için giyeceğiniz kıyafetin kumaşına, dekoltesine dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Özel günlerinize uygun özel sütyen modelleri Kaudupul ile sizlerle buluşuyor.

Doğru Sütyen Ölçüsü Nasıl Belirlenir?

Doğru sütyeni seçmek için ilk hedefimiz doğru sütyen bedenini bulmaktır. Pek çok kadın doğru sütyen bedenini belirleyemediği için yanlış sütyenlere mahkum olmakta ve günlük hayatında rahat edememektedir.

Doğru sütyen bedeni için elimizde iki ölçü olması gerekiyor. Birincisi beden ölçümüzdür. Mezurayı göğüslerinizin hemen altından geçirin ve sırtınızla beraber ölçün. Çıkan sayı sizin beden ölçünüzdür.(75, 80 vs.)

İkinci ölçü ise cup ölçüsüdür. Cup ölçüsü için demin yaptığınız ölçümü bu sefer göğüs uçlarınızdan yapmanız gerekmektedir. Sırt ölçüsü ve bu ikinci ölçüm arasındaki fark size cup ölçünüzü verecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.