Sıralama seçin

Külot

Kadın iç giyim denince akla ilk gelen parçalardan biri külotlardır. Külotlar günlük hayatta bizi rahat ettirmek için tasarlanmıştır ancak genital sağlığımız için de son derece önemlidir. Genital bölgemiz yapı itibariyle gün içerisinde hava alamaz. Bu sebeple tercih edeceğimiz iç çamaşırlarda hava alan, rahat kumaşlar tercih etmemiz gerekir. Aksi takdirde alerji ve mantar riski kaçınılmazdır. Model kadar kumaş tercihine de dikkat etmek gerekir.

Kumaş kadar önemli olan bir diğer konu ise dikişler ve kullanılan lastiklerdir. Gün boyu üzerinizde olacak külodun lastiklerinin yumuşak ve yeterince esnek olması gerekir. Aynı şekilde dikiş yapılırken yumuşak ipliklerin tercih edilmiş olması, dikişlerin kalın olmaması da rahatlığınız için altın kurallardandır.

Kaudupul.com olarak sizi hem günlük hayatınızda rahat ettirecek hem şık ve özel hissettirecek hem de en özel anlarınıza eşlik edecek külotları özenle tasarladık.

Kadın Külot Modelleri

Bel Yüksekliğine Göre Külot Modelleri

Kadın külot modelleri kategorisinde en basit şekilde bel yüksekliğine göre ayrım yapabiliriz. Tıpkı pantolonlarda olduğu gibi külotlarda da bel yüksekliği önemli bir ayrıntıdır. Bel bölgenizi komple saran yüksek bel külotlar tercih edebileceğiniz gibi kalçanızın hemen üstünde biten düşük bel külotları da tercih edebilirsiniz. İkisinin tam ortasını bulmak istiyorsanız normal bel külot modelleri tam size göre olacaktır!

Genel külot tercihiniz ne olursa olsun kıyafetlerinize göre günlük tercihler de yapabilirsiniz.

Dantel Detaylı Kadın Külot Modelleri 

Kadın iç çamaşırı modellerinde en çok kullanılan detaylardan biri dantellerdir. İç çamaşırlarına zarif ve seksi bir görüntü katan danteller külotlarda da çok sık kullanılıyor. Dantelli külot modelleri bayan külot modelleri arasında oldukça geniş yer tutuyor.

Kırmızı dantelli külot özel geceler için tercih edilirken, beyaz dantelli külot çeyiz dizenler ve yeni gelinler için ilk tercih olmaktadır. Sadece kırmızı ve beyaz değil aklınıza gelebilecek her rengi bulabileceğiniz dantelli külot modelleri arasında sadece renk anlamında değil dantel anlamında da pek çok fark görebilirsiniz.

Danteller arasındaki farklara gelecek olursak desen, boyut ve dokudan bahsedebiliriz. İlk aşamada bunlar gözünüze çarpan farklar olmayabilir ancak detaylara dikkat eden biriyseniz küçük bir desen ya da boyut değişikliğinin bile ne büyük bir fark yarattığının siz de farkına varabilirsiniz.

String Külot Modelleri

Külotlar genelde dikişli tercih edilmekte ve tüm kalçayı sarmaktadır. Ancak bu durum dar pantolon ve eteklerde ize sebep olmakta ve bazı kadınlar tarafından bu sebeple tercih edilmemektedir. Kalçayı açıkta bırakan string külot modelleri ile böyle bir dert kalmıyor. Hem kıyafet üstünüze daha iyi oturuyor, daha hoş bir görüntü oluşuyor hem de külot izi olmadan kıyafetinizin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Kalçayı açıkta bırakan string modelleri sadece dar kıyafetler için değil özen anlarınız için de biçilmiş kaftan. Dişi görüntüsü bir de dantel detayıyla birleştiği zaman ortaya oldukça can alıcı bir parça çıkıyor.

Transparan Külot Modelleri

Transparan kumaşlar her parçada ayrı bir merak uyandırıyor. Gizemli ve cazibeli duruşuyla kadın iç çamaşırı modellerinin de vazgeçilmez detayı olmayı başarıyor. Özel gecelerde özel bir parça tercih etmek isterseniz transparan külot modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Transparan külotların güzel durması ve iyi hissettirmesi için kumaşının kaliteli olması şart. Naylonumsu bir transparan kumaş ne hoş durur ne de sizi rahat ettirir. Kaliteli malzemeyle dokunan transparan kumaşın farkını elinize aldığınızda dahi anlayabilirsiniz. Genital bölgemizin sağlığını ilgilendiren parçalar için kaliteden taviz vermeyin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.