Sıralama seçin

HAVLU SETİ

Bir evin olmazsa olmazlarından bahsedecek olursak ilk sıralarda kesinlikle havluya yer vermek gerekir. Suyu iyi emen, yumuşacık bir havlu hem ellerimizin hem de vücudumuzun hakkıdır. Bu elzem ihtiyaç, çeyiz listelerinde de karşımıza çıkar. Çeyizlerde bolca bulunur. Bir o kadar da daha sonraki zamanlarda alınır çünkü bir evde havlu ihtiyacı asla bitmez.

Kabul edelim ki birçok insan için banyodan sonra bornozla keyif yapmak bir rüteldir. Hele de uzun vaktimiz varsa o bornoz üstümüzden çıkmaz, o havlu kafamızdan çıkmaz. Bu keyif anını katlamak için yumuşak, suyu iyi tutan dolayısıyla bizi kuru tutan bir bornoz seti şart. Hele bir de terlikli bornoz seti olursa değmeyin keyfimize. Uyumlu bornoz kombinimiz ve pofuduk terliklerimizle keyif anlarımız uzar gider. Pamuk, uzun zamandan beri havlularda tercih edilen malzemelerden biri. Ancak zaman geçtikçe farklı malzemelere yönelim arttı. Bambu da bu malzemelerden biri. Doğallığı, yumuşaklığı ve su tutuşu sayesinde en az pamuk havlular kadar popüler olduğunu söyleyebiliriz. Bambu havlu ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz çünkü sentetik bir malzeme değildir. Sık yıkansa bile renk vermez, deforme olmaz. Bu da bambunun havlu ürünlerinde sık tercih edilme sebeplerinden biridir. Özellikle sık yıkanan bambu bornoz takımı tercih edilebilir.

Bambu bornoz seti en az pamuklar kadar ürün çeşitliliğine sahip. Kısa/uzun, desenli/düz, şapkalı/şapkasız bornoz çeşitleri arasından siz de zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik pek çok renk seçeneği de Kaudupul'da mevcut.

Özel Hazırlıklara Yumuşak Bir Dokunuş: Çeyizlik Bornoz Takımı

Çeyiz denince aklınıza evde kullanılan her şey gelebilir. Bornoz da bir evde en sık kullanılan ürünlerden biri olacağına göre çeyiz listelerine adını altın harflerle yazsak hiç fena olmaz doğrusu!

Çeyizlik bornoz seti denince akla sadece gelin bornoz takımı gelse de genelde çeyize konulan çift kişilik bornoz seti oluyor. Hem gelin hem damat için bornozu, havlusu, vücut havlusu hatta belki terliği bulunan çift kişilik bornoz takımı pek çok çeşide sahip. Çift bornoz takımı uyum ve güzel dokunuşların ön planda olduğu yeni gelin evlerinin banyolarında uyum sağlarken aynı zamanda çeyiz dizerken gelinlere ve annelere büyük kolaylık sağlıyor. Tek tek kadın bornoz takımı, erkek bornoz takımı seçmektense tek seferde gelin damat bornoz takımı halloluyor. Zamanla yarışılan düğün hazırlığında bu atlanmaması gereken bir detay. Havlu piyasası çift kişilik bornoz seti söz konusu olduğunda da gelinleri memnun edecek çeşitliliği sağlıyor. Birbirleriyle uyumlu renkler, kadın ve erkek için ayrı seçilmiş fakat uyumlu desenler, bol malzemeli paketler ile çeyiz paketleri şenleniyor. Bayan bornoz takımı çeşitleri çok daha fazla olsa da erkekler de bu çeyiz setlerinde mağdur edilmemiş.

Gelin Bornoz Seti Çeşitleri

Pek çok geleneğimiz kaybolsa da bazıları biraz daha modernize edilerek yaşatılmaya devam ediliyor. Gelin hamamı da biraz modernize edilerek aramızda yaşamaya devam eden evlilik öncesi ritüellerden biri. Tıpkı kına gecesi gibi, bekarlığa veda gecesi gibi bu ritüeli de özelleştirmeye ne dersiniz?

Bu özel ritüel için gerekli organizeleri yaptıktan sonra ilk işiniz gösterişli, dantelli bornoz takımı almak olabilir. Dantel, özellikle gelin hamamlarında gelin bornozuna çok yakışsa da daha sade bir bornoz ya da daha farklı aksesuarlarla zenginleştirilen bornozları da tercih edebilirsiniz.

Gelin hamamında giydiğiniz kadın bornoz takımı balayında da kullanılabilir. Bu sebeple sıradan bir model seçmemek önemli. Çeyiziniz için aldığınız ikili bornoz takımı da bu gün için kullanılabilir elbette. O halde bornoz çeyiz seti alırken de dantelli, gösterişli modelleri tercih etmenizi öneririz. Eşinizin bornozu da bunlara uygun erkek model olacaktır.

Bornoz Seti Fiyatları

İster çift kişilik ister tek kişilik olsun bornoz setlerinin fiyatı belirlenirken en önemli kısım kesinlikle havlunun kalitesidir. Havlunun su tutma kapasitesi ne kadar yüksekse, havlu yıkanırken ne kadar uzun süre dayanabilecekse, havlu ne kadar yumuşaksa bornoz fiyatları da ona istinaden daha fazla ya da daha az olacaktır. Bambu bornoz takımı fiyatları için de, alışkın olduğumuz pamuk havlular ve bornoz setleri fiyatları için de bunlar geçerlidir.

Çeyizlik bornoz takımı fiyatları da yukarıdakilere ek olarak kullanılan aksesuarlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Dantellerle, boncuklarla bezenen gösterişli bornoz modelleri tabi ki daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkabiliyor. Çeyiz söz konusu olduğu zaman kaliteli ve gösterişli ürünler pek çok gelinin tercihi olmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.